vlídné stránky

" Cesta je důležitější než její cíl" stará čínská moudrost S láskou a poděkováním všem, kteří ušli velký kus této cesty přede mnou, s vděčností těm, kteří mě provázejí a s očekáváním těch, kteří na mne čekají za dalším vrcholkem, další křižovatkou.....

HUNA

ALOHA

Aloha je  známý spíše jako Havajský pozdrav, já jej však vnímám jako životní postoj přátelského přijímáni okolního světa, kterým jsou Havajské ostrovy tak proslulé. Zároveň je účinným způsobem jak vyřešit jakýkoliv problém, dosáhnout jakéhokoliv cíle, a vytvořit jakékoliv rozpoložení mysli nebo tělesného stavu, který si vyberete.

V havajském jazyce slovo aloha znamená mnohem více než "Dobrý den" nebo "Nashledanou" nebo "Láska" Jeho hlubší význam je "Radostné (oha) rozdělení se (alo) o životní energii (ha) v tomto okamžiku (alo)."

Lidé, kteří se dělí o tuto energii se naladí na Božskou sílu, kterou Havajané nazývají Mana. Láskyplné používání této fantastické síly je to tajemství k získání skutečného zdraví, radosti, blahobytu a úspěchu.

ALOHA

 

 

 

 
Obrázky a texty si můžete zcela zdarma stáhnout a uložit do svého počítače, nebo vytisknout. Nemohou však být bez souhlasu autora předmětem dalších komerčních aktivit. ©2008 Luboš Valiček